Opozita braktis kuvendin. Fton qytetaret në protesten e 18 shkurt-it

Kategoria

Pas perplasjeve ndermjet deputetit Noka dhe Braçe dhe pas perjashtimit te Nokes per 10 dite nga parlamenti, opozita e ka braktisur ate duke iu bere thirrje shqiptareve te dalin te gjithe ne protesten e 18 shkurtit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?