Naim Hasani: Shqiptarët në Britani mbështesin protestën

Politike

Shqiptarët demokratë ne Britani mbeshtesin protestën e organizuar nga opozita shqiptare dhe lideri i saj z. Lulzim Basha. Fatet e kombit, shpirti liridashës I shqiptarēve bashkohet si kurre me pare, per ti thene JO krimit, korrupsionit, varferimit te tejskajshem dhe mbrojtjen e votes se lire, kunder oligarkëve. Me 18 Shkurt populli i thote JO rrenimit nga “Rilindja” e sotme qe Shqiperia dhe shqiptarët te mbrojne te sotmen dhe te ardhmen e femijeve te tyre, qe Shqipëria te mos mbetet pa shqiptarët. Protesta Demokratike dhe qytetare eshte e drejta me sublime ne demokraci!! Shqipëria zgjohet!!-shkruan ne profilin e tij ne facebook, kryetari i PD-se per Angline.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?