Flamur Noka futet me forcë në Parlament

Politike

Pas debateve qe Noka pati me Braçen dhe pas pushimit te seances nga drejtuesja e seances, ai eshte futur me force ne sallen e kuvendit edhe pse garda tentoi ta pengonte.

 

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments