Agron Tufa një dedikim të birit për ditëlindje.

Te tjera

Ky kaçuleli këtu është Fisniku, Niku matrapiku, atë e quajnë dhe “agloni i vogël”. Ai sot mbush 4 vjeç. Me sedër të madhe e fantazi të ndezur, ai bën aventura imagjinare me heroin e tij Spiderman. Një gjë nuk dihet: kush e do më shumë Nikun me sy të mëdhenj (nga kjo, vëllezërit dhe motrat e quajnë Nilien, dmth, Niku – alien). E meqë kjo nuk duhet të dihet, e urojmë të gjithë: u rritsh dhe u bëfsh qysh ta ka ënda, jetëgjatë dhe i lumtur! Happy, Nilieni ynë!

Fotografia e Agron Tufa

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?