SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Paris Saint-Germaini-shkatërron Barçën 4-0

Një natë magjike ajo e mbrëmshmja për Paris Saint-Germaini-n

Ajo shkaterroi Barcelonës me rezultat 4-0 dhe për shumë lojtarë kjo ishte një natë magjike, posaçërisht për Presnel Kimpembe.

E gjitha kjo pasi 21-vjeçari debutoi në Ligën e Kampionëve me një fitore të madhe.

Qendër mbrojtësi i ri i ndihmuar edhe nga lojtarët tjerë nuk la Luis Suarezin, Neymarin dhe Lionel Messin të gjuajnë asnjëherë gjatë lojës në portë.

PSG-Barcelona/ Debutim ëndrrash, kush është 21-vjeçari që “hipnotizoi” Messin (Video)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?