Noka: Saje..ti je “heroi “yne

Aktualitet

Ish Ministri Brendshem, Flamur Noka, ne nje status te tij ne facebook ironizon ministrin aktual Tahiri, pas bujes se madhe dhe ngazellimit qe mbertheu kete te fundit me kapjen e grabitesve te bankes ne rrugen e Rinasit.

Ja çfare shkruan, Noka:

Ngazellimi dhe lumturia qe pasqyronin ministri i brendshem dhe kryeministri dje ishte tregues i mjerimit te kesaj qeverie.. U kapen hajdutet e para nje jave……A thua qe dje Saje qorri e Edvin Rama çliruan Shqiperine nga pushtuesit ….Te mburren e te shperthejne ne ngazellim kryeministri e ministri i brendshem pse u kapen ca hajdute eshte mjerim dhe tregues i gjendjes rendit e sigurise ne kete vend ..Nuk kan faj te gjoret…..Banda te krimit organizuar nuk kan b…. te kapin. Bandat e hashashit jo e jo . Suksesi i vetem ne nje mandat..kapja e ca hajduteve .. Saje..ti je “heroi “yne..Edi.. ky eshte shteti qe “duam”.
Ndaj 18 shkurti eshte domosdoshmeri per ti dhene shprese ketij vendi . Diten e shtune me dt 18 te gjithe kunder kesaj bande….

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?