Thoma Gëllçi shkarkon dhe Kujtim Prodani-n nga Rtsh.

Aktualitet

Shkarkohet nga puna edhe Kujtim Prodani, pas shkarkimit te Shpetim Saraçit, Edmond Zhulalit dhe Alfred Kaçinarit.

Ne nje status te tij ne facebook, Kujtim Prodani, shkruan:

LAMTUMIRE T.V.SH ! (me erdhi radha…..) Falenderoj bashkepunetoret dhe, natyrisht TELESPEKTATORET !

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?