Abi Malltezi: Banoret ankohen per shtrenjtimin e biletes se autobuzit

Aktualitet

Me qytetaret e mire te njesise 8. Te zhgenjyer nga qeveria dhe deputetet qe mendojne vec per aksionet e tyre ne banka. 1. Pensionistet tregojne sesi vec pas 4 vitesh qeverisje tani ne 2017 ju rrit pensioni vec 2000 leke nderkohe qe gjate qeverisjes se PD ju rriste cdo vit me 5000-6000 leke/muaj!
2. Mesuesit tregojne sesi pagat nga 240,000 leke ne kohen e qeverisjes se PS, ju bene 540,000 leke ne qeverisjen e PD dhe tani ka 4 vjet qe nuk kane HIC fare asnje rritje page
3. Banoret ankohen per shtrenjtimin e biletes se autobuzit, per rritjen e taksave perfshi takse per infrastrukture shkollore edhe per pensionistet, per shtrenjtimin e ushqimeve ndersa ju premtua e kunderta, per shtrenjtimin e gazit dhe energjise, etj.
Proteste #18shkurt

Fotografia e Abi Malltezi
Fotografia e Abi Malltezi

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?