Sport

Të gjithë në dritare për të parë Juve-n

Një tifoz ka tentuar të bëjë të pamundurën për të parë ndeshjen Crotone-Juventus. Ai ka refuzuar të largohet nga spitali, pasi është munduar të bindë stafin se është ende i sëmurë, pasi dëshironte të qëndronte në dhomë për të parë Crotone-Juventus nga dritarja.

Të gjitha 16 mijë biletat ishin shitur për këtë ndeshje dhe mundësia e tij e vetme ishte dritarja e spitalit, pasi gjendet në një ndërtesë të lartë, ku fusha shihet në mënyrë perfekte. Fatkeqësisht, tifozi nuk arriti të shikonte ndeshjen, pasi dështoi të bindte stafin mjekësore që diçka nuk ishte në rregull me të.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?