Gishtat tregojne personalitetin tuaj

Aktualitet

Gjatësia e gishtave të duarve lidhet me personalitetin e një individi. Ekzistojnë tre lloje të ndryshme personalitetesh, bazuar në gjatësinë e unazës në raport me gishtin tregues.

1.Nëse gishti juaj i unazës është më i gjatë sesa gishti tregues ju jeni të parezistueshëm për të gjithë ato që ju rrethojnë, nuk mund t’ju thonë dot jo.

2.Nëse gishti juaj i unazës ësjtë më i shkurtër se ai tregues ju jeni me vetbesim, të aftë dhe interesantë.Jeni njerëz që përmbushni objektivat në jetë.

3.Nëse gishti i unazës është me të njëjtën gjatësi sa ai tregues ju jeni paqësor të thjeshtë dhe shoqëror.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?