Fier: Vret të dashuren dhe më pas veten.

Aktualitet

Nje tragjedi e vertete ka ndodh pak caste me pare ne Fier ku nje i ri pasi ka vrare me pistolete te dashuren e tij, me pas ka vrare edhe veten.

Te rinjte jane gjetur ne makine ne fshatin Shen Pjeter.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments