SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Droga “përmbyt” Lezhën dhe Tepelenën.

Sekuestrohet nga policia nje sasi e konsiderushme droge ne Lezhe.

1 ton e 450 kg kanabis eshte sekuestruar sot ne nje gomone ne Ishem te Lezhes.

Kurse ne Tepelene eshte sekuestruar rreth 762 kg kanabis. Eshte shpallur ne kerkim shtetasi me inicialet G.D i moshes 40 vjeç

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?