Basha takim me bizesmenët Gjermanët Gjermanë

Aktualitet

Kryetari i opozites Basha, ka mbledhur sot ne nje takim bizesmenet gjermane dhe po iu flet per hapat qe do marri dhe prioritetet e PD-se.

Koncensionet do jene transparence dhe me zero kosto.

Investimet e PD nuk do jene per fasada.

Arsimi dhe rinia prioritete te PD-se

Me shume liri per sipermarresit.

Qellimet klienteliste te Rames do marrin fund.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?