SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Rama uron Trump: Ky të shan në CNN hapur dhe të uron në fshehtësi.

 Edi Rama ka uruar presidentin e ri të SHBA-së, Donald Trump? Deri më sot nuk ka pasur një dokument zyrtar që të tregonte se Rama i kishte bërë një mesazh Trump-it.

Por sot  JavaNews ka bërë publike një faksimile ku duket një mesazh urimi për Donald Trump në datën 20 janar ditën kur ai është betuar.

Gjatë jnë interviste për CNN, kryeministri i Shqipërisë e quante si “fatkeqësi zgjedhjen e Donald Trump si President i SHBA”.

Ja letra që ai i dërgon presidentit, Trump!

 

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?