Ja çfarë ndodh gjatë xhirimeve të” Ertugrul”. Foto+Video

Aktualitet

Ajo që ndodh ne te vertete dhe si realizohen skenat e filmit me te ndjekur te kohes “Ertugrul”, të bëjnë të ngelesh i mahnitur.

“Ertugrul” është prodhim i kinemase Turke, ku rolin kryesor e luan aktori, Engin Altan Düzyatan.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?