Infermieri fundos Ilir Beqaj-n. Foto+Video

Aktualitet

Mbrëmë në emisionin investigativ “Stop” u shfaqen me ze dhe figure kushtet ne te cilat ndodhej nje ambulance urgjence si dhe kushtet e nje dhome vizite e cila me pare kishte sherbyer per tualet.

Ndiqni me poshte reagimin e infermierit Frrok Bardhi i cili shfaqet tejet i acaruar ndaj ministrit Beqaj.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?