Tunës i rritet edhe gjoksi në shtatzani

Aktualitet

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna po shijon kohën e fundit të shtatzanisë.

Tuna ditë më parë postoi fotot e saja të realizuara me barkun e saj të fryer mirëpo krahas barkut të saj normalisht se edhe gjokset i janë rritur. Në foton e postuar nga grimeri i saj personal Arbër Bytyqi shihet dhe gjoksi i zhvilluar i këngëtares./10minuta.com
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?