Infermierja tenton vetvrasjen.

Aktualitet

Infermierja që tentoi vetëvrasjen nuk është në koma, – tha Kaca. – Është e intubuar.  Nuk e dimë ende se çfarë ka konsumuar. A.P. e cila tentoi vetëvrasjen në kushtet e shtëpisë dhe nuk i dimë arsyet e vërteta të vetëvrasjes. Shefi i Urgjencës së Kirurgjisë, Myzafer Kaca, ka dhënë një deklaratë sot lidhur me aktin e vetëvrasjes që është ndërmarrë nga një punonjëse e QSUT-së

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?