Basha në Fier-Lushnjë dhe Durrës për protestën e 18-shkurtit.

Politike

Lulzim Basha ka vizituar sot në Fier-in dhe Lushnje-n. Këtë njoftim Basha e ka bërë ne rrjetet sociale.

Këtë paradite u takova e bisedova me qytetarë të Fierit. Tani jam nisur për t’u takuar me qytetarë dhe fermerë të Lushnjës. Pasdite do të jem me qytetarët e Durrësit, – shkruan Basha.

– Përmes zgjedhjeve të lira ne do t’i hapim rrugën një qeverisje të drejtë dhe të ndershme. Prandaj duhet të  ngrihemi bashkë më 18 shkurt për të kërkuar një qeverisje të njerëzve dhe dhe jo të kastave të korruptuara.

Pasdite do të ndalet edhe në Durrës për t’u takuar me qytetarët dhe për t’i sensibilizuar për rëndësinë e protestës së 18 shkurtit.

SPRINT.AL

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?