SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Vihen në pranga gjobvënësit nga Lezha.

Janë vënë në pranga dy autorët gjobëvënës nga Lezha.

Ka qënë 25 mijë euro gjoba që dy personat i kanë vënë një ‘hasmi’ në Lezhë, duke e kërcënuar se do t’i vrisnin djalin nëse nuk ua dorëzonte.

Të arrestuarit janë: Dodë Gjoka 37 vjeç dhe Mark Çuku 49 vjeç. Të dy janë kapur në momentin kur po prisnin të merrnin.

SPRINT.AL

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?