SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Lajthit Braçe: Balkanweb është”media pisanjoze”.

 

Mesa duket raportimet e fundit të BW ndaj deklaratave të tij nuk i ka pëlqyer mbi deklaratat që ai ka bërë sëpari në adresë të juristit Shkëlzen Berisha dhe më vonë edhe ndaj gazetares Rudina Xhunga që sipas BW, Braçe i është drejtuar me fjalët: “Brace shperthen ndaj Rudina Xhunges: Pisanjose qe urren ujin, mos u merr me me veshjen time.”.

Braçe ka reaguan ashpër në adresë të portalit në fjalë ndëras shkruan: “Shtohet edhe nje “pisanjos mediatik”. me shume; Eshte portali Balkanweb! Ky portali qe shperndau shpifjen e Sali Berishes te merkuren qe shkoi, gati e me vrap si hakmarrje ndaj asaj qe une kisha thene per “Xenin” e tyre; As pergenjeshtroi, as sqaroi e as kerkoi ndjese qe perhapi nje shpifje pa e verifikuar kund. Tani e ben prape; Brace shperthen ndaj Rudina Xhunges: Pisanjose qe urren ujin, mos u merr me me veshjen time. Kete sapo ka shperndare!!!! Tani hidhni syte pak me poshte, ne postimin tjeter dhe ju lutem me tregoni ku e kam thene une kete!!!! As qe ju ben pershtypje qe edhe dje kane shperndare nje shpifje, as merren me te verteten, thjesht radhisin nje shpifje te re!!!! Ptuuuuuu rrace e poshter!”.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?