SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Bozdo: Ministri përbri një tutori prostitutash dhe shpërndarësi droge.

Në një status të tij në facebook, sekretari për “Organizimin” në Partinë Demokratike, Eno Bozdo, duke iu referuar daljes publike të Roshit në krahë të ministrit Ahmetaj në Kavajë, shkruan se:-

Ministri përbri një tutori prostitutash dhe shpërndarësi droge. Nuk i kursen fjalët e mira per kriminelin. Madje është krenar që e ka në krah. Si vëllezër binjakë ku pushteti dhe krimi janë njësuar bashkë.
Asnjëherë Republika nuk ka rënë më poshtë, asnjëherë më e rrezikuar.
Qytetarët duhet të marrin përgjegjësitë mbi vete. Duke filluar që në 18 Shkurt!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?