Basha thirrje për protestë masive në 18 shkurt.

Politike

Pas një takimi me të rinjtë demokratë të njësisë nr.2 në Tiranë, Basha deklaroi se “rinia është e persekutuara kryesore e katër viteve, se këtu është lidhur një sistem antivlerash, se krimi bën përpara, bëhet deputet, kryetar bashkie, kurse rinia detyrohet të shkojë në emigracion

Ndaj, më 18 shkurt, të ngrihemi për të marrë të ardhmen në dorë për të diktuar zgjedhje të lira dhe të ndershme.

I bëj thirrje të rinjve e te rejave t’i bashkohen protestës dhe të nisim ndryshimin që Shqipëria të bëhet pjesë e ndryshimit dhe e erës së civilizuar që ka përfshirë gjithë Evropën dhe gjithë  botën.

 

sprint.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?