Sport

Bakaj shënon gol, por shahet masivisht nga tifozët e Partizanit.

Tifozët e Partizanit kanë provokuar incident gjatë ndeshjes që po luhet në këto momente midis Partizanit dhe Vllanisë në stadiumin ‘Selman Stërmasi’. Tifozët e kuq kanë sharë nga familja ish-lojtarin e Tiranës Elis Bakaj që sot mban ngjyrat e Vllaznisë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?