Aktualitet

U vendoset ekslpoziv dy te rinjëve në bagazhin e makines.

Nje ngjarje e rende ka ndodhur sot ne mesdite ne aksin e rruges Tirane-Puke ku dy te rinjeve qe qarkullinon me nje mjet tip Benz 190 me targa AA 339 IZ, u eshte vendosur nje sasi eksplozive ne bagazhin e makines.

Per fat te mite pakua eshte zbuluar nga dy te rinjte te cilet me pas kane ndaluar makinen ne Fushe-Kruje dhe kane njoftuar menjehere policine, e cila nga ana e saj pritet te vije me specialistet antiekslpoziv.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?