SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Çollaku: Velija si hero i realizmit socialist.

Anetari i opozites në Keshillin Bashkiak ka ironizuar sot Kryetarin e Bashkise Velija, në nje status te tijin ne facebook.

Kryebashkiaku Tiranes flet para mediave “duke punuar” ne mes shiut dhe me floket qull.
ngjan si nje hero i realizmit socialist-citon Çollaku.

Nuk kuptova pse nuk mund te mbante nje cader kur fliste para kameres….njelloj do te dukej “hero” !?!?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?