Fitim Zekthi: Albana Zharrë-n nuk e kam pare kurre te formuloje nje fjali

Arbana Xharra, te cilen nuk e kam pare kurre te formuloje nje fjali te rregullt ne shqip dhe jo me te beje nje analize ku te perqase nje fakt, nje zhvillim apo nje realitet me nje pergjithesim teorik, i eshte pergjigjur Sali Berishes duke i thene se ai ka dashur te destabilizoje Kosoven, te shpertheje […]

Continue Reading