Berisha/ Rama nuk do zgjidhje politike

Sali Berisha zbulon të tjera detaje nga takimi i sotëm në Presidencë mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës. Berisha pasi është informuar mbi faktin se nuk u arrit një marrëveshje në takim, shkruan se “Edi Rama nuk e lëshon karrigen dhe se ai nuk do një zgjidhje politike të krizës”. Ja Statusi i plotë i […]

Vazhdo të lexosh