Deputeti i PS-së: Nuk votojmë asnjë qeveri pa Edi Ramën kryeministër

Pas kërkesës së Ilir Metës për qeveri “besimi”, vjen përgjigjia e parë nga Partia Socialiste. Deputeti socialist Namik Kopliku, në një status në Facebook shkruan se PS nuk mund të votojë asnjë qeveri, pa Edi Ramën kryeministër dhe se kush do jetë kryeministri i ri, atë do ta vendosin shqiptarët më 18 qershor. “Nisur nga […]

Continue Reading

Ja arsyeja e largimit të Gylseren-it nga Fate të Kryqëzuara

Një nga serialet më të ndjekura të momentit “Fate të Kryqëzuara” ka vënë jo pak në qëndër të vëmendjes largimin e shpejtë të aktores Nurgul Yesilcay e njohur si Gylseren. Sipas një deklarate të Nurgul “Nuk zgjedh kurrë role që kanë skena dashurie apo puthjeje” u konsidderua si arsyeja kryesore e largimt të saj. Media të […]

Continue Reading