Arrestohet nipi i kreut të Partisë Socialiste në Pukë, Enver Sulejmani pasi u kap duke shpërndare zarfa me lekë për fushatë

Policia ka ndaluar 4 persona në makinën “Mercedes Benz” me targa të vjetra TR 9786 K, . Në mjet janë gjetur një shumë e konseideueshme parash dhe e ndarë në disa zarfa. Burime nga Policia Pukë thonë se është sekuestruar dhe një sasi e vogël hashashi që mendohet se ishte për përdorim vetjak. Personat e […]

Vazhdo të lexosh