Zbulohet origjina e vezës që u godit Rama.

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha në një deklaratë për mediat përpara godinës së Kuvendit të Shqipërisë, u shpreh se deputeti Endri Hasa i dhuroi kryeministrit Rama, kartolinën e Krishtlindjeve dhe të Vitit të Ri nga studentët. Ai tregoi gjithashtu edhe se nga kishin ardhur vezët me të cilat deputeti i PD-së, Hasa qëlloi kryeministrin ndërkohë […]

Vazhdo të lexosh