Dritan Laçi i drejtohet Ramës: Bëj gafë e preke Frrokun dhe kushdo që ka guximin të denoncojë maskarallëkun tënd. Video

Nese e votoni per nje mandat te dyte me 25 qershor nuk eshte me faji i tij por i juaji si popull. Nese nuk doni jeten tuaj me 25 qershor ja ku e keni shembullin se si mund te vdisni ne dyert e spitaleve dhe tju vej edhe damken Karagjoz. Ky eshte kryeministri i Shqiperise […]

Continue Reading