Aktorja e Portokallisë largohet nga ‘’Top Channel’’.

Aktorja e Portokallisë Delinda Disha është larguar nga ‘’Top Channel’’. Lajmin e konfirmoi Turjan Hysko, drejtori i programacionit te ‘’Klan Plus’’ si dhe moderatori i emisionit ‘’Duplex’’. Në një postim në Instastory në llogarinë e tij, ai saktësoi se Disha do të jetë pjesë e programit të ri në ‘’TV Klan’’ ‘’Kalifornia Show’’. Ky emision […]

Vazhdo të lexosh

SKANDAL/ Plas porno ne grupin e te rinjeve te PS

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar foto porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitete politik. Pas këtij momenti newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH Elio Hyska dhe sekretaren e Partisë Socialiste, por asnjëri prej tyre nuk ka dashur të flasë rreth kësaj […]

Vazhdo të lexosh