Fitim Zekthi: Albana Zharrë-n nuk e kam pare kurre te formuloje nje fjali

Arbana Xharra, te cilen nuk e kam pare kurre te formuloje nje fjali te rregullt ne shqip dhe jo me te beje nje analize ku te perqase nje fakt, nje zhvillim apo nje realitet me nje pergjithesim teorik, i eshte pergjigjur Sali Berishes duke i thene se ai ka dashur te destabilizoje Kosoven, te shpertheje […]

Continue Reading

Ambasada Amerikane: Nuk ka trazira gjatë protestës së nesërme

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka bërë një mesazh për qytetarët e saj, ku kërkon që të kenë vigjilencë gjatë ditës së protestës. Edhe sot ambasada ka bërë një mesazh për qytetarët amerikanë, ku i njofton për protestën e nesërme dhe i njeh me bllokimin e bulevardit kryesor. Në njoftimin e saj, ambasada e SHBA […]

Continue Reading