Vetëdorëzohet ‘Eskobari i Ballkanit’dhe Drejtori i Ramës, Klement Balili.

Klement Balili më në fund ka vendosur të dorëzohet. Burime për Top Channel bëjnë me dije, se Balili I njohur si “Eskobari i Ballkanit” është dorëzuar në Policinë E Shtetit mëngjesin e kësaj të marte.Balili në këtë vetëdorëzim nuk është shoqëruar nga forcat e Policisë. Ndërkohë që është ende e paqartë nëse gjatë kësaj kohe […]

Vazhdo të lexosh

Xhafa hedh poshtë vërtetësinë e materialit të publikuar dje.

Fatmir Xhafaj, ka zhvilluar një takim me ambasadoren gjermane,Susanne Schütz në ambientet e Task-Forcës së ngritur posaçërisht për të luftuar krimin. Përveç rezultateve të takimit të sotëm, Xhafaj është pyetur nga gazetarët për dëshminë e paraqitur dje nga Partia Demokratike. Xhafaj tha se PD është ndryshe “vendi i sajesave dixhitale”, duke hedhur poshtë vërtetësinë e […]

Vazhdo të lexosh