Qytetari nxjerr bllof Veliajn për cilësinë e urbanëve

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka inspektuar linjën e transportit urban Institut – Ish Uzina e Autotraktorëve, ku është shprehur se nga zgjatja e linjës janë dyfishuar autobusët dhe është rritur cilësia e shërbimit. “Jam shumë i lumtur që sot mbajtëm edhe një premtim tjetër” ka thënë Veliaj. Por a është ky realiteti […]

Continue Reading