Princi Leka II takohet me një delegacion të zonjave dhe familjeve të nderuara Franceze ‘Le Spot’

  Nt prince leka pati sot një takim miqësor me një delegacion të zonjave të familjeve të nderuara franceze “le spot”. Qëllimi i takimit ishte promovimi i shqiperisë. Në takim na nderuan me pjesmarjen e tyre Karin rudnicki-schlumberger, Madame Daniel Rudnicki-Schlumberger, Head of leverage finance chez jpmorgan, Laure Firmin-Didot, Conte madame Pierre conte, co groupe […]

Vazhdo të lexosh

Ambasadori Donald Lu takohet me Berishën

Ambasadori Donald Lu, gjatë mesditës së sotme është drejtuar për në zyrën e ish-kryeministrit Berisha. Takimi ka nisur që prej orës 12:00 dhe të dy palët po bisedojnë në zyrën e Berishës. Mësohet se në fokus të këtij takimi i cili ka mbi një orë që po zhvillohet është ajo e situatës politike dhe protestës […]

Vazhdo të lexosh