Dega 7 e Partise Demokratike për Tiranen, i bën një surprizë Lulëzim Bashes/ FOTO+ VIDEO

Lulzim Basha ka sot ditëlindjen. Gjatë një takimi që pati në Tiranë me simpatizantët, kreut të PD-së i organizuan një surprizë. Dy vajzat e tij të vogla i sollën tortën me mbishkrimin e Republikës së Re duke i uruar ditëlindjen. Mes duartrokitjeve, Basha foli në mënyrë figurative për “ndarjen e tortës”. “Torta do ndahet vetëm […]

Vazhdo të lexosh

Trump surprizon çiftin që po martohej/ Foto

Kristen Piatkowski dhe Tucker Gladhill u gjendën përballë një surprize të madhe në darkën e dasmës së tyre, vizitës së presidentit Donald Trump. Ky i fundit u shfaq rreth orës 10:30 të mbrëmjes, në darkën që po mbahej në klubin e golfit “Trump National” në Bedminster Township të New Jerseyt. Të ftuarit nuk ishin aspak […]

Vazhdo të lexosh