Nesër Superkupa e Europës, Real Madrid-Manchester United

Manchester United ka nisur udhëtimin drejt Maqedonisë pasi më 8 gusht do të luajë kundër Real Madridit në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Europës. Jose Mourinho ka publikuar listën e lojtarëve ku ajo që bie në sy është mungesa e Luke Shaë, Marcos Rojo dhe Ashley Young të cilët janë të dëmtuar. Por për […]

Continue Reading