Basha/ Kam bërë punë të ndryshme, kam punuar edhe në Call Center gjatë kohës së studimeve.

Lulzim Basha,  kryetari i Partisë Demokratike dhe tashmë kandidati për kryeministër, për të arritur deri këtu i është dashur të bëjë të ndryshme, me të cilave edhe të punojë në “Call Center”. Këtë e ka zbuluar vetë Basha vetëm pak minuta më parë pas një intervistë të dhënë në studion e Rudina Magjistarit në Tv […]

Vazhdo të lexosh