Djegia e spitalit Covid në Tetovë, Rama: Ngushëllime familjeve të viktimave

Kryeministri Edi Rama iu është bashkuar mesazheve ngushëlluese për ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në spitalin modular të Covid-it në Tetove, ku deri më tani flitet për 10 viktima Përmes një statusi në ‘Facebook’ kreu i qeverisë ka ngushëlluar familjarët e viktimave, ndërsa e ka shoqëruar postimin dhe me një fjongo të zezë në […]

Vazhdo të lexosh