Spektakli gjysmë milionë euro për prezantimin e rikandidimit të Veliajt

Partia Socialiste mbajti sot një tubim për shpalljen e rikandidimit të Erion Veliajt për kryabashkiak të Tiranës në Zgjedhjet Vendore 2019. Për këtë qëllim, në Sheshin Nënë Tereza do të zhvillohet një aktivitet që socialistët e kanë quajtur Kongres Zgjedhor, por që në të vërtetë do të jetë një spektakël vetëlëvdues-mobilizues, plot ngjyra, shkëlqim dhe […]

Vazhdo të lexosh

Spektakël në stadium nga tifozët e Besiktasit. Video

Ekipi turk i Besiktas mbrëmjen e djeshme ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj gjermanëve të RB Leipzigut. Besiktas  fitoi me rezultatin 2-0, ndërsa një meritë të padiskutueshme për këtë sukses kanë tifozët që kanë dhuruar një atmosferë të jashtëzakonshme. Nuk kishte tifoz në “Vodafone Arena” që mos kërcente nga gëzimi ndërsa lojtarët kundërshtarë […]

Vazhdo të lexosh