Basha/ Tri sektorët, që kanë nevojë direkte për mbështetje nga shteti. Video

Lulzim Basha, ka vizituar qytetin e Elbasanit me rastin e Ditës së Verës. Teksa ka vizituar panirin e biznesit, Basha ka gjykuar se tri sektorë, që po spikasin, kanë nevojë direkte për mbështetje nga shteti. “Me miq dhe dashamirës, me deputetë e qarkut të Elbasanit, – tha Basha para medias, – kemi vizituar si çdo vit, panairin këtu […]

Vazhdo të lexosh

Ja për çfarë u diskutua në selinë e PD ndërmjet Bashës, Donald Lu dhe Arvizu

Kjo qeveri nuk ka as vullnetin dhe as mundësinë të bëjë zgjedhje të lira dhe të ndershme; Qeveria teknike rruga e vetme për zgjedhje të lira dhe të ndershme” Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mirëpriti sot Alexandër Arvizu, zëvendës ndihmës Sekretar amerikan i Shtetit për çështjet e trafikut ndërkombëtar të narkotikëve e zbatimit të […]

Vazhdo të lexosh