Dyshime për manipulim të shortit Real-Atletiko. (Video)

Gazeta sportive madrilene, AS, ka hedhur dyshime se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i manipuluar nga UEFA. AS ka kritikuar ish sulmuesin Ian Rush për mënyrën si tërhoqi goglat e çiftit të  parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve mes Reali dhe Atleticos. Ai nuk i përzieu ato ndërsa e kapi menjëherë ‘goglën’ ku shkruhej emri […]

Vazhdo të lexosh

Hidhet shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Ja kush janë përplasjet e mëdha

Po hidhet shorti në Nyon të Zvicrës për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati rezervoi një short të vështirë për Real Madridin e cila do të luajë kundër Atletico Madridit. Ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Reali do të presë në Bernabeu Atletikon më 2 maj, ndërsa Monako në principatë Juventusin një ditë më […]

Vazhdo të lexosh

Hidhet sot shorti i Champions Leagues ku 8 skuadrat çerekfinaliste janë në pritje të kundërshtarit të radhës.

Ditën e sotme në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës hidhet shorti i Champions Leagues ku 8 skuadrat çerekfinaliste janë në pritje të kundërshtarit të radhës. Skuadrat që janë kualifikuar në çerekfinalen janë: Barcelona, Juventus, Real Madrid, Bajerni i Mynihut, Borussia Dortmund, Leicester Cityt, Monaco dhe Atletico Madrid.

Vazhdo të lexosh