Kantautori Dashnor Diko i shkruan Ndrenikës: Profesor , mos je pak i merzitur ?

Profesor , mos je pak i merzitur ? Eh ..ke te drejte , sepse fjalen Artist duan ta rrembejne dhe ata qe skan lidhje me Artin, mund te besh nje shkolle dhe mer nje profesion , mekanik , doktor, marangoz etj, por vetem Artist nuk behesh kurre nese nuk e ke te lindur, paguaj lek […]

Vazhdo të lexosh

Mediat ndërkombëtare kanë shkruar për protestën madhështore. Eshtë njësoj si ajo në Rumani.

Mediat ndërkombëtare kanë shkruar për protestën madhështore që po zhvillohen në Shqipëri. Kryesisht mediat italiane kanë shkruar për protestën dhe situatën në vend. Një prej tyre, Notizie Geopolitiche shkruan se shqiptarët janë duke protestuar kundër qeverisë dhe protesta e tyre është njësoj si ajo në Rumani. Ndërsa një tjetër agjenci e pasqyron protestën, ndërsa thekson […]

Vazhdo të lexosh