Kokëdhima: Rama më ftoi të bëhesha deputet Shkatërrova shumë punë të miat për këtë.

Koço Kokëdhima ka folur për raportet e tij me Fatos Nanon dhe Edi Ramën, duke u ndalur tek mbështetja që i ka ofruar këtij të fundit për të ardhur në krye të PS. Në emisionin “Të Paekspozuarit” të Ylli Rakipit në “News24”, Kokëdhima ka rrëfyer qëndrimin e tij ndaj kreut të PS Edi Rama për […]

Continue Reading