‘Shpartallohet’ policia e shtetit. Ndryshohen 29 drejtues policie.Ja emrat e tyre

Janë shkarkuar drejtorët e policive në qarqe, përveç edhe lëvizjeve që po bëhen në drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit. Në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit kryhen këto emërime: Drejtues i Parë IDAJET FASKAJ, deri tani Drejtor në Drejtorinë për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqet, në Drejtorinë e Përgjithshme për Hetimin e […]

Vazhdo të lexosh

Edhe 5 ministra do të shkarkohen

Rokada e nisur në kabinetin “Rama” nuk do të ndalet vetëm me largimin e Saimir Tahiri, Ilir Beqajt, Blendi Klosit dhe Bledi Çuçit. Në takimet e zhvilluar dje me Kryesinë dhe grupin parlamentar të Partisë Socialiste, Kryeministri Edi Rama ka sqaruar motivet që çuan në largimin e 4 ministrave. Para deputetëve dhe drejtuesve të PS-së […]

Vazhdo të lexosh