Një shpërthim në sistemin e metrosë se Shën Petersburg ka lenë paktën 10 viktima /Video

Një shpërthim në sistemin e metrosë se Shën Petersburg ka lenë paktën 10 viktima shkruan “The Independent”. Të paktën 10 persona kanë vdekur, raporton agjencia e lajmeve “RIA”, ndërsa “Interfax” raportoi duket të ketë pasur dy shpërthime në dy stacione metroje. Fotot nga vendngjarja tregojnë shtëllunga të mëdha tymi dhe një tren të dëmtuar. Dëshmitarët thonë se kanë […]

Vazhdo të lexosh