Bleona Qerreti ndez plazhin e Sardenjës në Itali. FOTO

 Bleona Qereti, tashmë 39-vjeçarje, e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010 ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”. Kështu e nis shkrimin e përditshmja Kroate “Jutarnji List” në faqen e saj online për showbiz-en dhe këngëtaren shqiptaren, Qerreti “Jutarnji List” publikon foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet […]

Vazhdo të lexosh