Arrestohet biznesmeni i fuqishëm dhe kandidati për deputet i PS

Në orët e para të mëngjesit të sotëm policia ka vënë në pranga themeluesin e UET Henri Çilin bashkë me avokatin e tij dhe 12 persona të tjerë, nën akuzat e korrupsionit në organet e drejtësisë. Bëhet me dije se bashkë me Çilin dhe avokatin e tij Ilir Korbi është arrestuar dhe biznesmeni i fuqishëm […]

Continue Reading